Okna Schuco CT 70 – wszechstronność i energooszczędność w jednym

Okna Schuco CT 70 – wszechstronność i energooszczędność w jednym

Trudno wyobrazić sobie dom bez okien. Stolarka okienna zapewnia dostęp naturalnego światła do wnętrz, a także pozwala na zachowanie kontaktu ze światem zewnętrznym. Okna w łazience pomagają pozbyć się wilgoci, a okna tarasowe pozwalają swobodnie przemieszczać się między salonem a ogrodem. Jednak wybór stolarki okiennej to zadanie, które sprawia wiele problemów, zwłaszcza osobom, które dokonują zakupu okien po raz pierwszy. Głównym kryterium wyboru okien zazwyczaj jest cena, która zawsze powinna iść w parze z jakością. Jaki produkt łączy w sobie zarówno jakość, jak i niską cenę? Dobrym przykładem są okna PCV Schuco CT 70.

Schuco to firma, której towary trafiają do ponad 80 krajów świata. Okna PCV Schuco cieszą się uznaniem zarówno użytkowników, jak i fachowców. Schuco przede wszystkim stawia na innowacje, dlatego okna sygnowane logiem tej marki są wyjątkowo solidne, energooszczędne, dźwiękoszczelne, estetyczne. Wśród nich obecny jest także model Schuco CT 70.

Schuco CT 70 – podstawowe informacje

Jeśli komuś zależy na atrakcyjnej cenie okien, bez wątpienia powinien zdecydować się na okna PCV. Schuco CT 70 to jeden z tych modeli, który zadowoli klientów szukających zarówno tanich okien, jak i wysokiej jakości. Schuco CT 70 to system o dobrej izolacyjności termicznej. Składa się z 5 komór termoizolacyjnych. Ponadto jego cechą charakterystyczną jest to, że dostępny jest w dwóch wariantach: albo z dwoma uszczelkami, albo z dodatkową uszczelką środkową. W oknach Schuco CT 70 została także użyta ramka międzyszybowa. Współczynnik przenikania ciepła ramy (Uf) okna PCV Schuco CT 70 wynosi od 1,2 do 1,5 W/(m2*K). Głębokość zabudowy to 70 mm.

Schuco CT 70 – estetyka

Wiele mówi się o tym, by okien PCV, a także żadnych innych, nie wybierać ze względu na wygląd. A jednak okna to stała część domu, która pozostanie przez kilkadziesiąt lat. Nikt przecież nie chciałby przez tak długi czas przypatrywać się oknom, które prezentują się nieestetycznie. Dlatego okna PCV powinny być nie tylko energooszczędne i funkcjonalne, ale także trafiające w gust użytkowników.

Schuco CT 70 to okna PCV dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy może dobrać kolor okien wedle potrzeb. Obecnie bardzo popularne stały się okna pokryte foliami dekoracyjnymi. Najbardziej uniwersalne rozwiązanie to oczywiście okna białe, jednak równie dobrze można pokusić się o bardziej fantazyjne barwy. Okna PCV mogą być pokryte zarówno folią jednobarwną, jak i np. taką imitującą drewno. Mogą być także metaliczne, zarówno ciemniejsze, jak i jaśniejsze. Dzięki temu okna można swobodnie dopasowywać np. do elewacji budynku, aranżacji wnętrza.

W przypadku okien Schuco można dopasować okna nie tylko ze względu na kolor, ale także kształt skrzydeł. Dostępne warianty stylistyczne to: Classic, Rondo i Cava. Schuco CT 70 w wersji Classic to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, bardzo oszczędne i doskonale pasujące do budownictwa nowoczesnego. Okna PCV od Schuco w wersji Rondo to stolarka okienna o lekko wypukłej linii skrzydła. Dzięki takiemu kształtowi profil okienny wydaje się węższy. Ostatnia możliwość to  Schuco CT 70 Cava. W tej stolarce okiennej geometria skrzydła jest lekko podcięta, by uzyskać efekt optycznego podziału skrzydła i ramy.

Zalety okien Schuco CT 70

Okna Schuco CT 70 to nie tylko doskonała energooszczędność i estetyka. Okna PCV Schuco to także łatwość pielęgnacji. Dzięki temu, że stolarka okienna Schuco jest gładka i wyjątkowo odporna na działanie warunków atmosferycznych, nie trzeba jej zbyt często czyścić, wystarczyć to zrobić, np. raz, dwa razy do roku. Okna PCV Schuco CT 70 to także doskonała ochrona przed hałasami, m.in. dzięki zastosowaniu odpowiednich szyb zespolonych i uszczelek.

Bez wątpienia warto wybrać do domu lub mieszkania okna PCV Schuco CT 70. Oferują bardzo dobre parametry w przystępnej cenie. Doskonale chronią przed wiatrem i deszczem, zapewniają pełen komfort użytkownikom, oferują atrakcyjne wzornictwo. Zastosowane w profilu wzmocnienia stalowe są odporne na korozję, a 5-komorowa budowa gwarantuje optymalną termoizolacyjność.